Railgallery - 80 let motorového vozu M 120.417

80 let motorového vozu M 120.417

Vážení přátelé, fandové železnice,

u příležitosti oslav 80 let od výroby motorového vozu M 120.417 bychom Vás rádi pozvali na historické jízdy tímto motorovým vozem, které se konají 17. prosínce na tratích Šumperk - Uničov, Uničov - Újezd u Uničova a Uničov - Troubelice. Motorový vůz M 120.417 je nejstarším provozuschopnám motorovým vozem v ČR. Během oslav budou vypraveny zvláštní vlaky s motorovými vozy M 120.417 a M 131.101.

Vážení přátelé, fandové železnice,

u příležitosti oslav 80 let od výroby motorového vozu M 120.417 pro Vás připravil Klub Přátel Kolejového Autobusu (www.kpka.cz) jízdy historickými motorovými vozy M 120.417 a M 131.101 a to na trati ze Šumperka do Uničova a dále pak na tratích z Uničova do Újezdu u Uničova a do Troubelic. Celá akce začíná 17. prosince 2011 v Šumperku kdy v 8:15 odjede zvláštní vlak "Karel Matoušek". V Uničově pak proběhnou od 10:00 do 10:20 komentované prohlídky obou motorových vozů. Z kapacitních důvodů jsou z přepravy vyloučeny kočárky a jízdní kola!

 

Jízdní řád "Karel Matoušek" vedený vozem M 131.101
Stanice Odjezd
Šumperk 8:15
Nový Malín 8:25
Hrabišín 8:39
Libina 8:45 - 8:55
Nová Hradečná 9:02
Troubelice 9:10
Uničov (Příj.) 9:15

 

Jízdní řád Uničov - Troubelice a zpět
Stanice / Hnací Vozidlo M 120.417 M 131.101 M 120.417 M 131.101 M 120.417 M 131.101
Uničov (odj.) 10:35 11:00 11:30 13:00 13:30 14:00
Troubelice (příj.) 10:42 11:06 11:37 13:07 13:37 14:06
Troubelice (odj.) 10:46 11:16 11:45 13:17 13:45 14:09
Uničov (příj.) 10:53 11:22 11:52 13:23 13:55 14:15

 

Jízdní řád Uničov - Újezd u Uničova a zpět
Stanice / Hnací Vozidlo M 120.417 M 131.101 M 120.417 M 120.417 M 131.101 M 120.417
Uničov (odj.) 11:00 11:30 12:00 13:00 13:30 14:00
Újezd u Uničova (příj.) 11:10 11:37 12:09 13:10 13:37 14:15
Újezd u Uničova (odj.) 11:15 11:45 12:20 13:15 13:45 14:45
Uničov (příj.) 11:25 11:52 12:30 13:25 13:52 14:55

 

Jízdní řád "Miloš Březina" vedený vozem M 131.101
Stanice Odjezd
Uničov 15:10
Troubelice 15:20
Libina 15:35 - 15:45
Hrabišín 15:53
Nový Malín 15:59
Šumperk (příj.) 16:06

 

Další informace naleznete na stránkách Klubu Přátel Kolejového Autobusu www.kpka.cz. Těšíme se na Vaší hojnou účast!

 

Klub Přátel Kolejového Autobusu a Railgallery.cz


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 7. 12. 2011, 18:28 | Přečteno: 4745x | Kategorie: Pozvánky | Napsal: klokan |

Komentáře: 4
.:. pantograf
Po téměř dvou letech nečinnosti, bude zase věžák veřejně k vidění. Já si to nenechám ujít. V sobotu 17. tam pojedu. Bude asi kentus, ale od naší jízdy v lednu 2009 jsem ho nefotil. Ono pokud trochu napadne, tak by to mohl být opět vežák na sněhu.
Odpověď | 2011-12-08 22:32:14 | Příspěvek upraven: 2011-12-08 22:35:23
Jojo, s Vitmarem asi též razíme, tak snad něco napadne. Organizátorům patří díky a přání, ať se akce zdaří.
Odpověď | 2011-12-08 23:01:11
.:. vezak
Jo, Miki, jen dorazte s Víťou... A dám ti dobrou radu - Jeďte k nám Vsacanem, a pak 3627 někam pod Libinu. Je tam jedno pěkné místo... ;-)
Odpověď | 2011-12-09 10:22:24
.:. pantograf
V sobotu ráno, tak cca v 7:00 tam jedu z Prahy. Tak pokud bude mít někdo zájem, mohu ho vzít s sebou. Případní zájemci, nechť se mi ozvou na telefon 603 471 999.
Odpověď | 2011-12-12 00:56:49
Přidej komentář
Jméno
Kontrola Zadejte číslo pět
Text

:-)
:-D
:-(
|-/
:-[]
;-)
8-|
8-o
Tlustě | Podtržené | Kurzíva  | zdroják | odkaz
  • Pro odeslání zprávy můžete použít klávesovou zkratku Alt+S. (Podporují jen některé prohlížeče)
  • HTML znaky budou převedeny na entity.
  • Vyjadřujte se tu jako doma, ať víme jak to u Vás vypadá.
  • Odkazy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy , nepoužívejte však v jednom příspěvku více jak 3 - to dělají jen spam roboti:-)